Tu esi šeit
Sākums > Politika > Ušakova privāto ‘Facebook’ kontu apkalpojuši Rīgas domes darbinieki

Ušakova privāto ‘Facebook’ kontu apkalpojuši Rīgas domes darbinieki

Rīgas mēra Nila Ušakova (“Saskaņa”) lapa sociālajā tīklā “Facebook” vismaz daļēji uzturēta par Rīgas nodokļu maksātāju naudu, svētdien ziņo LTV raidījums “de facto”.

LTV skaidro, ka domes darbinieki apkalpojuši vienu no Ušakova lapas populārākiem formātiem – video uzrunas, kuras dēvē arī par tiešraidēm. Tajās Ušakovs atbild uz iepriekš iesūtītiem jautājumiem, daudzi sekotāji kaut ko prasa arī komentāru sadaļā – un arī te parādās mēra atbildes. Kaut gan Ušakova “Facebook” lapas aprakstā norādīts, ka tās “materiālus gatavo un ievieto personīgi Nils Ušakovs un partijas aktīvisti”, bijusī domes darbiniece Guna Golgāne-Stalīdzāne Latvijas Televīzijai atklāj – tieši viņa gatavoja atbildes uz Ušakova sekotāju uzdotajiem jautājumiem.

Pēc pašas stāstītā, Golgāne-Stalīdzāne pieņemta darbā pašvaldībā 2017.gada rudenī, sākumā esot konsultējusi rīdziniekus klientu centrā Brīvības ielā, taču pēc kāda laika esot parādījušies jauni pienākumi – gatavot tekstus, kas pēc tam ar Ušakova vārdu tika publicēti viņa privātajā kontā. “Klientu centrā apmeklētāju skaits nebija tik liels — divi, trīs cilvēki un tas prasa pusstundu. Pārējo dienas daļu man aizņēma darbs ar šiem [“Facebook” kontā uzdotajiem] jautājumiem.”

Raksts turpinās nākamajā lapā!

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!