Tu esi šeit
Sākums > Izklaide un Slavenības > “Tādas otras vairs nebūs”; Ikauniece velta atvadu vārdus savai mīlulei

“Tādas otras vairs nebūs”; Ikauniece velta atvadu vārdus savai mīlulei

Latviešu vieglatlēte Laura Ikauniece sestdien sociālajā tīklā Instagram veltījusi atvadu vārdus savai kaķenītei Lia.

“Šovakar mana mazulīte Lia, lai arī cik smagi to ir uzrakstīt pameta šo pasauli. Tādas otras vairs nebūs un to saikni, kas mums bija es nekad neaizmirsīšu. Neaizmirsīšu, kā katru rītu Tu modini mani. Seko ik uz soļa un vienmēr mani uzmani. Cik ļoti Tu man uzticies. Cik mīļa Tu esi. Man ļoti pietrūks tas, kā Tu vienmēr mani sagaidi mājās pie durvīm, un kā Tu, kad spēlējamies atnes atpakaļ man kociņu. Pietrūks mana kompanjona, kad iešu uz tualeti vai dušā, jo arī tur Tu vienmēr nāc līdzi.

View this post on Instagram

❤️|One of the kind|❤️ Šovakar mana mazulīte Lia, lai arī cik smagi to ir uzrakstīt pameta šo pasauli.. tādas otras vairs nebūs un to saikni, kas mums bija es nekad neaizmirsīšu. Neaizmirsīšu kā katru rītu Tu modini mani. Seko ik uz soļa un vienmēr mani uzmani. Cik ļoti Tu man uzticies. Cik mīļa Tu esi. Man ļoti pietrūks tas, kā Tu vienmēr mani sagaidi mājās pie durvīm, un kā Tu, kad spēlējamies atnes atpakaļ man kociņu. Pietrūks mana kompanjona, kad iešu uz tualeti vai dušā, jo arī tur Tu vienmēr nāc līdzi. Man noteikti vajadzēs daudz laika, lai samierinātos ar to, ka Tevis vairs nav. Bet man vēl ir Tava meitiņa Eli , ko pieskatīt un, kas atgādinās daļu no Tevis! Es Tevi mīlu vairāk par visu!💔 #rip @cutiesfromlatvia

A post shared by Laura Ikauniece (@laura_ikauniece) on

Man noteikti vajadzēs daudz laika, lai samierinātos ar to, ka Tevis vairs nav. Bet man vēl ir Tava meitiņa Eli, ko pieskatīt un, kas atgādinās daļu no Tevis! 
Es Tevi mīlu vairāk par visu,” no savas mīlules atvadās sportiste.

Laura Ikauniece ir latviešu vieglatlēte, startē daudzcīņas sacensībās, Latvijas rekordiste septiņcīņā un pieccīņā. Kopš 2010. gada ir Latvijas Olimpiskās vienības sastāvā. 2012. gada Eiropas čempionātā Laura Ikauniece izcīnīja sudraba medaļu septiņcīņā, 2015. gada pasaules čempionātā — bronzas medaļu. 2016. gada vasaras olimpiskajās spēlēs izcīnījusi 4. vietu.

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!