Tu esi šeit
Sākums > Kriminālziņas > Māra Zvirgzdiņa meklēšanā iesaistīts arī helikopters – policija pieļauj, ka viņš ir bruņots

Māra Zvirgzdiņa meklēšanā iesaistīts arī helikopters – policija pieļauj, ka viņš ir bruņots

Latgalē Valsts policija (VP) aizdomās par sevišķi smaga nozieguma izdarīšanu ar helikopteru meklē, iespējams, bruņotu vīrieti – 1984. gadā dzimušo Māri Zvirgzdiņu.

Jau vēstīts, ka Rīgas reģiona pārvaldes likumsargi aizdomās par sevišķi smaga nozieguma izdarīšanu meklē 1984. gadā dzimušo Māri Zvirgzdiņu.

Policijā gan neatklāja, par kādu tieši noziegumu vīrietis ir meklēšanā. Likumā teikts, ka sevišķi smags noziegums ir tīšs nodarījums, par kuru paredzēta brīvības atņemšana uz laiku, ilgāku par astoņiem gadiem, vai mūža ieslodzījums. Tādi noziegumi, piemēram, ir slepkavība, bruņotas laupīšanas.

Ziemeļlatgales laikraksta “Vaduguns” interneta vietnē rakstīts, ka Zvirgzdiņš, iespējams, izdarījis slepkavību. Redakcijas rīcībā arī ir informācija, ka vīrieša dzimtā valoda ir lietuviešu, bet viņš zinot arī krievu, latviešu un čigānu valodas.

Vīrietis ir apmēram 1,65-1,70 metrus garš, sportiskas miesas uzbūves, tumšiem matiem, tumšām acīm. Viņš var nēsāt optiskās brilles.

Jau otrdien un aizvadītajā naktī Balvu novada Kubulu pagasta mazdārziņu teritorijā norisinājās vērienīgi vīrieša meklēšanas pasākumi, kuru laikā tika iesaistīts arī helikopters.

Ņemot vērā, ka šī meklēšanas operācija nevainagojās panākumiem, policija turpina vīrieti meklēt, un iedzīvotāji tiek aicināti saglabāt īpašu piesardzību. Valsts robežsardzes preses pārstāve Kristīne Pētersone teica, ka meklēšanā tika izmantots robežsardzes helikopters. Patlaban helikopters netiek izmantots, taču nav izslēgts, ka policija vēlreiz lūgs robežsardzes palīdzību.

Ņemot vērā, ka vīrietis var būt agresīvs, bīstams un bruņots, policija kategoriski aicina iedzīvotājus pašiem neiesaistīties viņa meklēšanā. Tāpat savās automašīnās nedrīkst uzņemt nepazīstamus “stopētājus”, un par ikvienu aizdomīgu personu nekavējoties jāziņo policijai.

Pēc ziemas atgriežoties savos mazdārziņos un dārza mājiņās, Balvu un tuvāko novadu iedzīvotāji aicināti pievērst uzmanību, vai mājiņās neatrodas viņiem nepiederošas lietas un aizdomīgi priekšmeti, kas varētu liecināt, ka mājiņā ir mitinājies svešs cilvēks. Arī šādā gadījumā jāinformē policija.

Policija atkārtoti aicina atsaukties ikvienu, kuram ir zināma viņa iespējamā atrašanās vieta vai jebkāda cita informācija, kas var noderēt viņa meklēšanā. Informēt policiju iespējams zvanot pa tālruņa numuru 67 086 430 vai 110, vai arī vēršoties tuvākajā policijas iecirknī.

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!