Tu esi šeit
Sākums > Kriminālziņas > VIDEO: Jaunietis no Uzbekistānas uzdodas par “Aivaru”, lai piepelnītos kā taksists

VIDEO: Jaunietis no Uzbekistānas uzdodas par “Aivaru”, lai piepelnītos kā taksists

Kāds taksometra vadītājs pamatīgi pārsteidzis Vecrīgas policistus – jaunais, tumsnējais vīrietis ne tikai nav pārzinājis ielas un nav sapratis ne vārda latviski, bet arī ar grūtībām runājis krieviski un centies policistus piemānīt, stāstot, ka viņu sauc Aivars.

Brīvdienās naksnīgajās Vecpilsētas ielās policisti nejauši sastapušies ar kādu vieglās automašīnas stūrētāju, kurš pilnīgi noteikti bija cerējis šajā vakarā inspektorus nesatikt.

Patruļas laikā policisti pamanījuši, ka taksometrs brauc pa gājēju un velosipēdistu ceļu. Redzot šo pārkāpumu, policijas darbinieki apturēja taksometra vadītāju un lūdza uzrādīt dokumentus.

Tumsnējais jauneklis policistiem pasniedzis tikai taksometru vadītāju reģistra izsniegtu kartīti. Tas esot viņa vienīgais dokuments. Aplūkojot to, policistiem radās pamatotas aizdomas, ka attēlā redzamais vīrietis un pie auto stūres sēdošais jauneklis nav viens un tas pats cilvēks.

Tā kā nosaucot dzimšanas gadu, šoferis kļūdījās par nieka diviem gadiem un spītīgi atteicies nosaukt savus patiesos datus, policisti nolēmuši viņu aizturēt un uz notikuma vietu izsaukta ceļu policiju.

Saprotot, ka izbēgt no soda tomēr neizdosies un nakts varbūt jāpavada aiz restēm, jauneklis tomēr atklājis, ka ir Uzbekistānas pilsonis, kurš ieradies Latvijā, lai studētu. Auto, lai piepelnītos, aizņēmies no kāda sava paziņas. Turklāt, darījis to par spīti tam, ka viņam nemaz nav Latvijā derīgas autovadītāja apliecības.

Lai noskatītos video, dodies uz nākamo lapu!

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!