Tu esi šeit
Sākums > Izklaide un Slavenības > ”Tu esi sieviete – redele! Staigājošs vecis!” sabiedrības dāmas asi vēršas pret fitnesa skaistulēm un uzkačātām presītēm

”Tu esi sieviete – redele! Staigājošs vecis!” sabiedrības dāmas asi vēršas pret fitnesa skaistulēm un uzkačātām presītēm

Ja pirms dažiem gadiem par ”Instagram” skaistuļu trendu kļuva svīšana un izrādīšanās fitnesa zālē un muskuļu demonstrēšana, nu viss atkal sāk iet uz otru pusi. Arvien vairāk sociālo tīklu ”influenceres” nāk klajā ar paziņojumiem, ka uztrenētas sievietes esot vīrišķīgas un dāmām muskuļus ”kačāt” nepiedien.

Ar agresīvu vēstījumu sporta zāļu fanēm klajā pirmā nāca Katrīne Sauliete. ”Instagram” aktīviste veltīja skarbus vārdus ar fitnesu apsēstajām skaistulēm, nosaucot par ”tuklītēm, kas visu laiku sēž sporta zālē un “uzkačā” sevi kā večus”.

Katrīne atklāja, ka sevi formā uztur ar pašas izplatītajiem uztura bagātinātājiem un īpašo vakuuma metodi.

Nu kolēģi ar līdzīgu viedokli atbalstījusi Kristīne Deimone, kura tāpat kā Sauliete, darbojas, uztura bagātinātāju izplatīšanas biznesā.

Kā savā ”Instagram” stāstā atklājusi Deimone, viņai pat atpūšoties ārzemēs nav miera no ”zāģētājām”, kuras uzskata par vajadzīgu tērēt savu laiku, lai pastāstītu iedvesmojošajai sievietei, ko domā par viņas izplatītajiem pulverīšiem.

Kā atklājusi Deimone, viņa reiz pazinusi puisi, kura meitene bijusi fitnesa entuziaste, un šis puisis viņai izkratījis sirdi, ka puišiem nemaz neejot pie sirds dāmu uztrenētās presītes.

”Nav nekāda bauda ar roku braukāt pa redeli, kad meitenei ir sešpaka. Tu esi redele – staigājošs vecis! Sieviete – redele!” dāmu apsēstību ar “kačātām” presītēm kritizē daiļava.

Viņa piebilst, ka pati neesot nekāds ideāls, taču “kačāties” netaisās.

”Man riebjas kvadrātiņi. Vecis var “kačāties”, ne sieviete,” uzskata Deimone.

Arī Sauliete savā jaunajā ”Instagram” stāstā akcentē, ka ”reāli netrenējas”, piebilstot gan, ka tas ir muguras problēmu dēļ.

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!