Tu esi šeit
Sākums > Kriminālziņas > Tas iespējams tikai Bolderājā – apreibis šoferis vizinās pa policijas iecirkņa pagalmu

Tas iespējams tikai Bolderājā – apreibis šoferis vizinās pa policijas iecirkņa pagalmu

Šis notikums, šķiet, atklāj daļu Bolderājas kolorīta, jo grūti iedomāties citu vietu galvaspilsētā, kur tieši pa policijas iecirkņa pagalmu varētu vizināties apreibis šoferis.

Pirmdien Pārdaugavas kārtības sargi saņēmuši patiesi unikālu izsaukumu – vīri atzīst, – ar šādu nekaunību policisti saskaras pirmo reizi.

Kurzemes pārvaldes dežūrdaļa saņēma informāciju, ka pie Bolderājas policijas iecirkņa apstādījumos novietots “Volvo” markas spēkrats.

Tomēr to dažu minūšu laikā, kamēr kārtības sargi devušies atpakaļ uz iecirkni, kur sastapuši arī izsaucēju, “Volvo” esošais kungs iedarbinājis savu auto un sācis vizināties pa policijas iekšpagalmu.

Kārtībsargi redzēja, ka auto atrodas kustībā un vēlējās izbraukt no policijas iecirkņa teritorijas. Policisti vērsās pie vadītāja, lai noskaidrotu, kāpēc viņš novietojis savu auto apstādījumos, un sarunas laikā ievēroja, ka viņš ir manāmā reibuma stāvoklī.

Uz adresi tika izsaukti ceļu policijas darbinieki, kuri veica alkohola pārbaudi un “Volvo” šoferim konstatēja gandrīz trīs promiļu reibumu.

Video skaties nākamajā lapā!

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!