Tu esi šeit
Sākums > Auto > Dzērājšoferis Iļģuciemā lielā ātrumā taranē četras automašīnas un ievaino draugu

Dzērājšoferis Iļģuciemā lielā ātrumā taranē četras automašīnas un ievaino draugu

Ceturtdien ap plkst. 21 automašīnu plūsma Iļģuciemā, Buļļu ielā, nebija pārāk liela, taču šis incidents kārtējo reizi pierāda, ka dzērušam šoferim var patraucēt pat nekustīgi spēkrati.

Automašīnas ”Volkswagen” šoferis, traucoties lielā ātrumā un izbraucot no savas joslas, taranēja četras ceļa malā stāvošas automašīnas. Par laimi pats šoferis negadījumā nav smagi cietis, bet blakus sēdošais pasažieris gan ticis iespiests automašīnas salonā un nav varējis pats tikt ārā.

Pēc dažām minūtēm uz āvārijas vietu atsteigušās divas mediķu brigādes, kā arī ceļu policija un ugunsdzēsēji. Glābēji, ar hidraulisko instrumentu palīdzību atbrīvojuši cietušo. Ārsti novērtējuši viņa veselības stāvokli kā stabilu, tomēr vīrietim bijusi traumēta galva un rokas, līdz ar to nogādāšana stacionārā bija obligāta.

Pats šoferis – gados jauns puisi – tika nodots ceļu policijas rokās.

””Neierakstījāmies” šajā līkumā, kur tās mašīnas stāv. [..] Godīgi sakot, esmu. Ziniet, ”Cēsu” [alus], četrpadsmit,” stāsta avārijas izraisītājs.

Notikušā aculiecinieki uzsver, ka ”Volkswagen” spēkrats pirms sadursmes bija krietni pārsniedzis atļauto braukšanas ātrumu. Turklāt, kas nav mazsvarīgi, – ja sadursmes brīdi kāds būtu gājis pa turpat līdzās esošo trotuāru, tad noteikti sekas būtu smagas.

Policisti informē, ka pie ”Volkswagen” stūres atradies kāds 19 gadu vecs jaunietis bez vadītāja apliecības. Pārkāpēja spēkrats ir norakstāms, parējām mašīnām ir nepieciešams nopietns remonts. Automašīnu īpašniekiem tagad jālauza galvu, kā dabūt no apdrošinātājiem kompensāciju par nodarītiem bojājumiem.

Pašam vaininiekam savukārt nāksies atbildēt gan par sadragāto transportlīdzekļu remonta izdevumiem, gan par sabojāto apgaismojuma stabu. Tāpat būs jāuzņemas rūpes par ievainoto pasažieri un jāstājas tiesas priekšā par stūrēšanu reibumā un bez tiesībām.

Policijā ir uzsākts kriminālprocess par braukšanu reibuma stāvoklī, ja šādas rīcības rezultātā izraisīta avārija ar cietušajiem un nodarīti vidēja smaguma miesas bojājumi. Par šādu pārkāpumu paredzēts cietumsods uz laiku līdz pieciem gadiem, vai naudas sods un piespiedu darbi.

Skaties video nākamajā lapā!

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!