Tu esi šeit
Sākums > Izklaide un Slavenības > No 8 miljoniem nekā – Elīna Maligina esot apkrāpta! Cik tad viņa īsti ir saņēmusi?

No 8 miljoniem nekā – Elīna Maligina esot apkrāpta! Cik tad viņa īsti ir saņēmusi?

Kādu kompensāciju saņems 2017. gada beigās negaidīti mirušā uzņēmēja Valērija Maligina atraitne Elīna Maligina, atsakoties no savas mantojuma daļas? “LA” rīcībā ir nonācis dokuments, kas gan sniedz atbildi uz šo medijus ilgi interesējušo jautājumu, gan apliecina, ka no solītā 8,1 miljona eiro atraitne pagaidām saņēmusi tikai 2,7 miljonus, jo esot piekrāpta, izdevumā “Latvijas Avīze” raksta publicists Lato Lapsa.

Šis dokuments ir Jūrmalas bāriņtiesas lietvedībā jau aptuveni mēnesi esoša vēstule, ar ko šajā iestādē vērsusies Maligina meita, viņa atstātā mantojuma oficiālā aizgādne Irina Maligina.

Kā aprakstīts šajā dokumentā, pagājušā gada 25. maijā mantinieces pie notāra ar Maliginu ir noslēgušas vienošanos, kas paredzējusi: puses vienojas, ka atraitnei pienākošās neatņemamās daļas vērtība naudā ir 8,1 miljons eiro, ko viņai līdzīgās daļās – pa 2,7 miljoniem eiro – katra noteiktā termiņā samaksās pārējās abas pilngadīgās mirušā farmācijas uzņēmuma “Olainfarm” saimnieka meitas un viņa nepilngadīgās meitas māte Signe Baldere-Sildedze.

«Savu vienošanās daļu E. Maligina ir izpildījusi un atsaukusi tiesā iesniegto prasību par mantojuma atstājēja atstātā testamenta atzīšanu par spēkā neesošu.»

Savukārt pārējām mantiniecēm savu vienošanās daļu vajadzēja pildīt, noteiktos termiņos samaksājot pa 2,7 miljoniem eiro katrai.

Vienošanās noteiktie termiņi jau ir beigušies, taču solīto naudu Maligina atraitne tā arī neesot saņēmusi. Kā izriet no vēstules bāriņtiesai, vienīgā, kas ir veikusi solīto 2,7 miljonu eiro iemaksu, bijusi Maligina. Savukārt pagājušā gada 2. oktobrī pie notāres sagatavots oficiāls paziņojums, ka Baldere-Sildedze no noslēgtās vienošanās vienpusēji atkāpjas.

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!