Tu esi šeit
Sākums > Izklaide un Slavenības > Organizatori atteikušies no Kiviča cīņas rīkošanas, ļaudis naski pieprasa atpakaļ biļešu naudu

Organizatori atteikušies no Kiviča cīņas rīkošanas, ļaudis naski pieprasa atpakaļ biļešu naudu

9. marta vakarā bija paredzēta mūziķa Andra Kiviča un Nika Endziņa cīņa, kura Kiviča traumas dēļ pēdējā brīdī pārcelta uz 20. aprīli. Kamēr tauta sociālajos tīklos jau spriež, ka pasākums visdrīzāk nenotiks, Skaties.lv vērsās pie cīņas organizatora, organizācijas ”Mana Izklaide” valdes priekšsēdētāja Arņa Ozoliņa, kurš neslēpj, – interese par pasākumu nav bijusi tik liela, kā cerēts, un biļešu pircēji šobrīd izvēlas atgūt naudu, ne mainīt biļetes uz cīņu 20. aprīlī. Rīkotāji no pasākuma organizēšanas atteikušies, un šobrīd pasākuma liktenis ir neskaidrs.

Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj Ozoliņš, cilvēkiem, kuri bija iegādājušies biļetes uz 9. martā paredzēto cīņu, tiek piedāvātas divas opcijas – atgūt naudu vai samainīt biļeti uz 20. aprīli – datumu, uz kuru šobrīd pārcelta cīņa.

Ozoliņam gan vairs nebūs nekādas teikšanas par to, vai pasākums notiks un kā tas tiks organizēts – ”Mana Izklaide” 20. aprīļa cīņas organizācijā vairs nav iesaistīta.

”Tā kā mēs 20. aprīļa cīņu vairs neorganizējam, nevaram garantēt, vai tā notiks, vai ne. Gājām uz devītā marta pasākumu, bet, tā kā plānā jau citi pasākumi, 20. aprīlī vairs organizēt neuzņemamies aizņemtības dēļ,” tā Ozoliņš.

Vismaz pagaidām izskatās, ka faniem īsti nav ticības, vai pasākums notiks – ļaudis, kuri bija iegādājušies biļetes uz 9. martu, nav visai naski, lai mainītu tās uz 20. aprīli – tauta izvēlas atgūt naudu. Kā atklāj Ozoliņš, trīs dienu laikā jau 25% biļešu pircēju pieprasījuši atpakaļ savu naudu.

Iespēja pieprasīt atpakaļ naudu ir vēl līdz 22. martam.

Ozoliņš neslēpj, ka šī bijusi ”Manas Izklaides” pirmā pieredze, organizējot lielu sporta notikumu, tiesa, kompānijai ir laba pieredze mūzika pasākumu organizēšanā. Lai gan organizators atturas saukt konkrētus ciparus vai apšaubīt iespēju, ka pasākums varētu izdoties, viņš neslēpj, ka viss nav gājis tik gludi.

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!