Tu esi šeit
Sākums > Auto > Rīgā darbību sāks automašīnu koplietošanas uzņēmums ‘CityBee’

Rīgā darbību sāks automašīnu koplietošanas uzņēmums ‘CityBee’

Marta beigās savu darbību Rīgā uzsāks viens no lielākajiem automašīnu koplietošanas uzņēmumiem Austrumeiropā un Baltijā – “CityBee”, piedāvājot kravas automašīnu nomu, informē uzņēmumā.

“CityBee” mērķis ir piedāvāt ekonomiskas un alternatīvas transporta iespējas, atvieglot iedzīvotāju pārvietošanos un samazināt vides piesārņojumu pilsētā. “CityBee” Latvijā būs pieejama lietotne, lai varētu iznomāt kravas automašīnas, kas būs pieejamas visu diennakti konkrētos piekļuves punktos. Samaksa par to lietošanu tiek noteikta pēc transportlīdzekļa izmantošanas ilguma.

“”CityBee” darbojas jau 14 pilsētās, piedāvājot dažādus mobilitātes pakalpojumus. Kravas automašīnu koplietošana ir salīdzinoši jauns segments mūsu pakalpojumu klāstā. Pamatojoties uz pieredzi Polijā, kur saviem draugiem, ģimenes locekļiem un kolēģiem “CityBee” ieteiktu 87% no servisa lietotājiem, redzam, ka klienti novērtē mūsu pakalpojuma unikalitāti. Darbības uzsākšana Latvijā ir loģisks nākamais solis uzņēmuma attīstībā,” norāda “CityBee” vadītāja Latvijā Egija Gailuma.

“CityBee” darbības sākumā plānojis izvietot aptuveni 30 “Fiat Ducato” kravas automašīnas dažādās vietās Rīgā. Pirmais “CityBee” partneris ir “K Senukai”, taču uzņēmuma nākotnes plānos ietilpst sadarbības partneru loka paplašināšana, lai veicinātu mobilitāti Rīgā un visā Latvijā.

“CityBee” aplikāciju viedtālruņiem iespējams lejupielādēt “App Store” un “Google Play” lietotnēs, tomēr aplikācijas pakalpojumi Latvijā būs pieejami marta beigās.

“CityBee” ir investīciju uzņēmuma “Modus Group” projekts. “Modus Group” specializējas finansējuma piesaistē autobūves nozarei, atjaunojamās enerģijas un nekustamā īpašuma projektiem. Pašlaik “CityBee” kā starptautisks uzņēmums darbojas jau 14 pilsētās Eiropā. Lietuvā uzņēmums savu darbību uzsāka 2012. gadā, piedāvājot velosipēdu, vieglo un kravas automašīnu nomu un koplietošanu, savukārt no 2018. gada nodrošina kravas automašīnu nomu Polijā.

BNP

One thought on “Rīgā darbību sāks automašīnu koplietošanas uzņēmums ‘CityBee’

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!