Tu esi šeit
Sākums > Latvijā > Iepirkšanās un izklaides centrs ”Akropole” nodots ekspluatācijā

Iepirkšanās un izklaides centrs ”Akropole” nodots ekspluatācijā

Trešdien Rīgas pilsētas būvvalde ekspluatācijā pieņēmusi Maskavas ielā 257 uzbūvētā iepirkšanās un izklaides centra ”Akropole” ēku, informē ”Akropole Rīga” komunikācijas konsultante Līga Andžāne.

Viņa norāda, ka ”Akropole” ir viens no pēdējo gadu apjomīgākajiem būvprojektiem Latvijā. Iepirkšanās centra ēkas platība ir 98 000 kvadrātmetru, bet teritorijas kopējā platība – teju 16 hektāru.

Kopējās investīcijas projekta realizācijā, ieskaitot transporta infrastruktūras izveidi un apkārtnes uzlabošanu, sasniedz nepilnus 180 miljonus eiro, norāda ”Akropole Rīga” vadītājs un ”Akropolis Group” valdes loceklis Kaspars Beitiņš.

”Akropoles” dizains atspoguļojot modernā un vēsturiskā apvienojumu, jo iepirkšanās un izklaides centra teritorijā kādreiz atradās bijusī Kuzņecova porcelāna fabrika. ”Akropolē” būšot pārstāvēti gan Latvijā jau iemīļoti veikali, gan jauni un nebijuši modes zīmoli. Ēkā atradīšoties arī ”Apollo” kinoteātris ar deviņām skatītāju zālēm, liela vissezonas slidotava, sporta zāle, ”O’Learys” izklaides zona ar boulingu, biljardu un dažāda veida sporta spēļu simulatoriem, kā arī plašs restorānu un kafejnīcu klāsts vienuviet.

Bilžu galeriju skaties nākamajā lapā!

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!