Tu esi šeit
Sākums > Auto > Lidostai “Rīga” pagaidām grūti vērtēt pilnsabiedrības “Lidostas satiksme” veikumu

Lidostai “Rīga” pagaidām grūti vērtēt pilnsabiedrības “Lidostas satiksme” veikumu

Starptautiskajai lidostai “Rīga” pašlak ir grūti vērtēt pilnsabiedrības “Lidostas satiksme” veikumu par vienotas satiksmes un pasažieru pārvadājumu pakalpojumu organizācijas sistēmas izveidi, jo kopš līguma noslēgšanas pagājuši vien pāris mēneši, pastāstīja lidostas pārstāve Laura Karnīte.

“Aizliegtā paņēmiena” pārstāvis eksperimenta nolūkos kļuva par taksometra šoferi un izteica vēlmi strādāt lidostā. Izrādījās, ka viņam jāsatiekas ar “jumtu” uz “darba interviju”, kā arī jāsamaksā 150 eiro skaidrā naudā, lai varētu iestāties rindā un piedāvāt savus pakalpojums.

“Lidostas satiksmes” direktors Sergejs Boiko par notiekošo lidostā nezina – viņam neesot informācijas par shēmu, un tas, kas notiek ārpus lidostas teritorijas, nav uzņēmuma kompetencē, vēstīja raidījums.

Boiko gan esot redzēts kopā ar galveno “jumtu” jeb visu “jumtu jumtu”, kas, pēc “Aizliegtā paņēmiena” avotiem, varētu būt Latvijas Taksometru arodbiedrības vadītājs Genādijs Aksjonovs.

Satiksmes ministrs Tālis Linkaits sociālajā tīklā “Twitter” paziņojis, ka Boiko uzņēmumā “Lidostas satiksme” vairs nestrādā.

“Lidostas satiksmes” pārstāvis Jānis Basevičs TVNET apstiprināja, ka Boiko amatu “uz savstarpējās vienošanas pamata” ir atstājis. Vienošanās notikusi 28.februārī.

Uzņēmums norāda, ka drīzumā notiks akcionāru sapulce, kurā tiks lemts par jaunu direktoru.

Vienlaikus “Lidostas satiksme” norāda, ka darbi tiek turpināti, pašlaik taksometru konflikti esot teju beigušies, kā arī pasažieru sūdzības krietni samazinājušās.

Savukārt Karnīte atgādināja, ka līgums ar pilnsabiedrību tika noslēgts pērnā gada decembrī. Veicamajiem darbiem stingri tiekot sekots līdzi. Līgums ar “Lidostas satiksmi” noslēgts līdz 2020.gada jūnijam.

Vinlaikus Karnīte sacīja, ka problēma nav lidostā, bet taksometru nozarē. Tāpat viņa akcentēja, ka problēma nav tikai lidostā, bet arī pilsētas centrā.

Vienlaikus, ņemot vērā, ka lidosta ir redzamākais objekts, pašreizējā situācija skar ne tikai lidostas, bet arī valsts tēlu.

Lidosta “Rīga” gaida iniciatīvas, lai problēmas taksometru nozarē tiktu sakārtotas, jo pašu spēkiem tas nav izdarāms.

Ziņots, ka pēc Tieslietu ministrijas iebildēm valdība otrdien atlika Autopārvadājumu likumprojekta izskatīšanu, kas paredz sakārtot jautājumu par taksometru pakalpojumu samaksu no lidostas “Rīga”.

Raksts turpinās nākamajā lapā!

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!