Tu esi šeit
Sākums > Kriminālziņas > “Uz ceļa atrasta mašīna, bet viņu pašu neviens nav redzējis!” Izvirza versijas par pazudušās Jeļenas likteni

“Uz ceļa atrasta mašīna, bet viņu pašu neviens nav redzējis!” Izvirza versijas par pazudušās Jeļenas likteni

Jau iepriekš vēstīts par bezvēsts pazudušo 42 gadus veco Jeļenu Riekstiņu no Vecumniekiem, kura ar personīgo auto bija ceļā uz Rīgu, taču galamērķī tā arī nenonāca. Sievietes spēkrats tika atrasts nomaļā vietā netālu no mājām, un tagad izvirzīta versija, ka pati pazudusī jāmeklē mežā. Pastāv aizdomas, ka viņa gājusi bojā.

Jeļena Riekstiņa pazuda pērnā gada 12. decembrī. Pēc ilgstošas policijas bezdarbības sievietes dēls piekrita runāt publiski par mammas pazušanas apstākļiem un aicināja līdzcilvēkus nākt talkā, ja dienesti ir tik nevarīgi.

Tagad pazudušās meklēšanu savās rokās ņēmuši organizācijas “Bezvēsts.lv” brīvprātīgie. Kopā ar armiju un policiju nesen izķemmēti meži netālu no vietas, kur atrasts Jeļenas auto.

“Savādi ir tas, ka uz ceļa atrasta viņas mašīna, bet viņu pašu neviens nav redzējis. Tātad viņa kaut kur gāja pa ceļu. Es domāju te ir vairāki varianti – viņa gāja kaut kur pa ceļu un nokrita – cilvēkam palika slikti un viņa nosala, vai arī viņa varēja iekāpt pie kāda mašīnā un kaut kur aizbraukt,” uzskata “Bezvēsts.lv” vadītājs Aleksandrs Faminskis.

Lai arī meklēšanas pasākumi bija nesekmīgi un netika atrasti arī nekādi pavedieni, “Bezvēsts.lv” pārstāvis uzskata, ka jāveic atkārtota meža masīvu pārbaude, kad pilnībā nokusīs sniegs. Jāpārbauda deviņus kilometrus garš ceļa posms un aptuveni 500 metri uz katru pusi, jo Jeļena, visticamāk, gājusi gar dzelzceļu vai pa kādu taciņu pēc degvielas. Mašīna atrasta ar tukšu bāku.

“Bet pēc prakses varu pateikt, ka cilvēks nav adata un agri vai vēlu mēs viņu atradīsim. Ja viņa tur ir, mēs viņu atradīsim. Nedaudz neticami, ka mēs viņu neatradām, jo iesaistīti bija visai daudz cilvēki. Vai nu tas biezās sniega segas dēļ… Kaut kāda miglaina aina veidojas.Tagad sniegs pilnībā izkusīs un mēs turpināsim meklēšanu. Sapulcēsim vēl vairāk cilvēku, iesim dziļāk mežā, jo šoreiz dziļā sniega dēļ vietām bija ļoti grūti iet. Vēlreiz pārbaudīsim visu gar ceļiem. Un, cerams, atradīsim,” saka Faminskis.

Informāciju par pazudušās Jeļenas Riekstiņas atrašanās vietu var sniegt, zvanot organizācijai “Bezvēsts.lv” pa tālruni 22084084 vai policijai pa telefoniem 63004200 un 110.

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!