Tu esi šeit
Sākums > Izklaide un Slavenības > Aktieris Džonijs Deps iesūdzējis tiesā bijušo sievu par neslavas celšanu

Aktieris Džonijs Deps iesūdzējis tiesā bijušo sievu par neslavas celšanu

Amerikāņu aktieris Džonijs Deps (55) iesūdzējis tiesā bijušo sievu Amberu Hērdu (32), kura 2016.gada maijā vērsusies pret bijušo vīru, apgalvojot, ka viņš pret sievieti kopdzīves laikā izturējies vardarbīgi, ziņo medijs “The Daily Mail”.

Deps vērsies tiesā pret Hērdu un pieteicis prasību 50 miljonu ASV dolāru apmērā par neslavas celšanu, turklāt aktieris uzskata, ka bijusī sieva ar paziņojumiem nākusi klajā, lai uzspodrinātu savu karjeru.

Pagājušā gada decembrī laikraksts “The Washington Post” izplatījis materiālus no tiesvedības, kurā Hērda apgalvojusi, ka Deps viņai izteicis nāves draudus, un pēc lietas ierosināšanas pret vīru sievietei bijušas grūtības atrast darbu.

“Apgalvojumi, ka Deps kopdzīves laikā bijis vardarbīgs, ir kategoriski un acīmredzami nepatiesi,” teikts tiesas spriedumā. “Deps nekad nav fiziski ietekmējis Hērdu un 2016.gadā izteiktās apsūdzības ir nepatiesas.” Tālākie fakti tiesas materiālos liecina, ka Depa nevainību apstiprinājuši divi policisti, neatkarīgas trešās personas, kā arī 87 novērošanas kameru videomateriāli.

Lai gan Hērda tiesvedības norises laikā redzēta ar zilumiem klātu seju, Deps pārliecinājis tiesu, ka tieši viņš bijis upuris, jo Hērda dusmu uzplūdos vairākkārt viņu ievainojusi, piemēram, iemetot viņam ar alkohola pudeli, tādējādi salaužot viņam rokas pirksta kaulu, kuru nācies glābt ķirurgam. Negadījums noticis vien mēnesi pēc laulības noslēgšanas.

Tagad Deps ierosinājis lietu pret Hērdu par neslavas celšanu, jo, kā uzskata aktieris, tieši bijušās sievas izteiktie apgalvojumi bijuši iemesls vīrieša karjeras lejupslīdei – četras dienas pēc informācijas publicēšanas medijos Depam atteikta loma “Karību jūras pirātu” filmā. Savukārt Hērda pēc vīra apsūdzēšanas vardarbībā piedzīvojusi karjeras uzplaukumu, kļūstot par vienu no kustības “#MeToo” sejām, kļuva par cilvēktiesību vēstnesi, kosmētikas kompānijas “L’oreal Paris” seju, kā arī sieviešu tiesību vēstnesi ASV Pilsoņu brīvības savienībā.

Deps un Hērda laulībā nodzīvoja vien 15 mēnešus, oficiāli izšķiroties 2017.gada janvārī. Zināms, ka Hērda 7 miljonus no šķiršanās laikā iegūtās naudas ziedojusi kādai bērnu slimnīcai Losandželosā.

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!