Tu esi šeit
Sākums > Joki > Jauna krāpšanas shēma: 90% vīriešu katru reizi iekrīt uz šo!

Jauna krāpšanas shēma: 90% vīriešu katru reizi iekrīt uz šo!

Jauna krāpšanas shēma, kas ir mērķēta uz vecākiem vīriešiem. Kāds padzīvojis kungs no Pļavniekiem ir izplatījis brīdinājumu domātu vīriešiem. Parasti sievietes tiek brīdinātas, lai uzmanās iepirkšanos centros un to autostāvvietās, bet šoreiz par upuriem kļūstot vecāki vīrieši.

Īpaši nepieciešams uzmanīties vīriešiem, kas apmeklē lielos tirdzniecības centrus. Tas mani patiešām pārsteidza. Pēdejā mēneša laikā esmu kļuvis par upuru gudrai krāpšanās shēmai. Vienkārša iepirkšanās ir izvērtusies diezgan traumatiski. Neesiet naivi domājot, ka tas nevar notikt ar jums vai jūsu draugiem.

Krāpšana darbojas šādi.

Divas jaukas meitenes, kaut kur ap 20 gadiem, pienāks pie tavas mašīnas, kamēr tu liec preces. Abas divas sāks tīrīt un mazgāt mašīnas vējstiklu tā, ka viņu krūtis gandrīz izkritīs no maza krekliņa (nav iespējams neskatīties). Ja tu viņām piedāvāsi atlīdzību, viņas no tās atteiksies, bet paprasīs, lai aizved uz McDonaldu. Tu piekritīsi un viņas iekāps mašīnā. Pa ceļam uz McDonaldu viņas izģērbsies un viena uzkāps tev virsū, kamēr otra nozags naudasmaku.

Man nozaga maku 4., 9., 10., divreiz 15., 17., 20. un 24. maijā. Tāpat 10 reizes jūnijā un jau 2 reizes jūlijā. Visdrīzāk tas notiks arī šajā nedēļas nogalē. 

Tāpēc iesakiet draugiem uzmanīties. Kāds briesmīgs veids kā izmantot vecākus vīriešus.

Naudasmaki izpārdošanā maksā €2.99, esmu atradis pat lētākus makus pa €0.99. Tāpat tu nekad neapēdīsi McDonaldā. Esmu pazaudējis gandrīz 5 kilogramus braukājot uz visām tirdzniecības centru autostāvvietām.

Tāpēc, lūdzu, nododiet šo ziņu tālāk, lai vecāki vīrieši zinātu par šo krāpšanas shēmu.

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!